مشاوره فنی و مهندسی

چرا باید در کسب‌وکارتان به مشاور فنی و مهندسی مراجعه کنید؟

تصور کنید صاحب شرکتی هستید و جهت افزایش بهره­ وری کارکنان خود و به­روز بودن محیط کسب‌وکارتان به نرم‌افزار مدیریتی جدیدی نیاز دارید که فعالیت‌های شرکت را تنظیم کرده و کار شما را سرعت دهد. بعد از خرید و نصب این نرم‌افزار بر روی سیستم‌های کارمندان شرکت، شخص متخصصی که به این نرم ­افزار مسلط است باید کارکردن با آن را به کارمندان شما آموزش دهد. این شخص می‌تواند به کارمندان شما آموزش‌های لازم در مورد این نرم‌افزار را داده و بر فعالیت‌های آن‌ها تا یادگرفتن و تسلط به نرم‌افزار نظارت کند؛ به این شخص مشاور فنی گفته می‌شود چون حوزه تخصصی او مسئله‌ای فنی است. این تنها یک مثال از خدمات مشاوره­ای است که در طول فعالیت خود باید از آن استفاده کنید تا به بازدهی بیشتری دست یابید. بهتر بگوییم شما برای راه ­اندازی و مدیریت کسب‌وکار خود نیاز به متخصصانی در زمینه‌های مختلف دارید تا بتوانید کار مورد نظرتان را دقیق و درست به انجام برسانید.

 

با نگاه به قانون خدمات مشاوره موضوعات خدمات مشاوره به‌صورت کامل و دقیق در ۲۶ بند آمده و برخی از آن‌ها فنی و برخی غیر فنی است.مشاورۀ فنی‌هرگونه ارائه مشاوره در زمینه   دانش تخصصی و حرفه‌ای مانند مشاوره در زمینه نصب و اجرای نرم افزار‌های کامپیوتری، آمارگیری و امکان سنجی، مهندسی، نقشه برداری، استاندارد سازی، برنامه نویسی، طراحی شبکه‌های رایانه‌ای و غیره است.

 • باتوجه‌به موضوعات مشاوره فنی، شما به‌عنوان یک کارفرما در هر مرحله از پروژه یا فعالیتتان ممکن است به یک مشاور برای پیشبرد بهتر و سریع‌تر اهدافتان نیاز داشته باشید و می ­توانید از گروه ما در رویش کمک بگیرید.

گروه مشاوران رویش با همکاری تیم‌های مهندسی و فنی اقدام به ارائه مشاوره فنی و مهندسی می‌کند. کارشناسان و متخصصان رویش دارای تجربه بالایی در زمینه مشاوره فنی و مهندسی و اجرای پروژه‌های بزرگ ساخت، اجرا و بهره­ برداری از خطوط صنعتی می‌باشند. به‌روز بودن دانش و آگاهی متخصصان و کارشناسان ما از خصوصیات بارز مجموعه رویش بوده و سوابق اجرایی ما نشان از کارایی و تخصص این مجموعه دارد. دانش‌آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی و شبکه‌ای از همکاران با تجربه عملیاتی و با داشتن ایده‌هایی نو و سازنده و همچنین با پایبندی به قواعد اخلاقی و حرفه‌ای سعی در ارائه مشاوره فنی و مهندسی در کلیه زمینه‌های ذکر شده خواهند کرد.

زمینه‌های فعالیت مرکز مشاوره رویش:

طبق دستورالعمل صادره از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رویش در زمینه­ های زیر به ارائه مشاوره می ­پردازد:

 • شبکه‌سازی و به هم رسانی کسب‌وکارهای یک رسته تخصصی
 • ارائه مشاوره تخصصی به صاحبان ایده‌های نوآورانه از جمله تهیه و اجرای: طرح توجیهی فنی و اقتصادی امکان‌سنجی (؛ طرح کسب و کار ؛ مدل کسب و کار.
 • هدایت صاحبان سرمایه و ایده در چارچوب طرح‌های نوآورانه و بازارپذیر کسب‌وکار
 • ارائه مشاوره‌های تخصصی به کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای تعاون محور با رویکرد افزایش توان رقابت‌پذیری در بازارهای هدف
 • ارائه مشاوره به متقاضیان در خصوص مباحث قانونی و حقوقی و ارائه راهکارهای تأمین مـالی طرح‌های نوآورانه
 • عارضه یابی کسب‌وکارهای تعاونی و استارت‌آپ‌ها و ارائه راهکارهای تخصصی
 • ارزیابی همه­جانبه (فنی – اقتصادی) طرح‌های نوآورانه، شاخصه‌های سودآوری و تبیین فرایندها.
 • ارائه مشاوره به‌منظور جذب فناوری‌های نوین، به‌کارگیری تکنولوژی‌های مـدرن و افـزایش دانـش فنـی بنگاه‌های اقتصادی، تعاونی‌ها و بنگاه‌های اجتماعی
 • ارائه خدمات مشاورة آموزشی، برنامه‌ریزی و مدیریتی به کسب‌وکارها و تعاونی‌ها
 • برگزاری رویدادهای ترویجی کارآفرینی از جمله اردوها، تورهای کـارآفرینی، باشگاه‌های کـارآفرینی و نظایر آن
 • برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی کارآفرینی
 • ارائه خدمات تجاری‌سازی فناوری و ارزش‌گذاری فناوری
 • ارائه خدمات صادرات و بین‌المللی سازی کالا و خدمات

فرایند دریافت مشاورۀ فنی و مهندسی از رویش

فرایند دریافت مشاورۀفنی و مهندسی از رویش چگونه است؟ چگونه است؟ شما به‌عنوان یک کارفرما با مراجعه به گروه مشاورۀ رویش به نوع نیاز خود اشاره می­کنید. با عقد قرارداد توسط همکاران ما در رویش با متخصصان مربوطه مرتبط می­شوید. انعقاد قرارداد سند همکاری کارفرما با رویش برای دستیابی به نتیجۀ صحیح و بدون مشکل اهمیت دارد. کارشناسان و متخصصان ما باتوجه‌به تعهدات خود اقدام به ارائۀ مشاوره می­کنند. تشکیل این جلسه بنا بر درخواست شما هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری (تلفن، اسکایپ و واتساپ) ممکن خواهد بود.

جلسۀ مشاوره چگونه است؟ شما کارفرمای گرامی به ارائۀ مسئلۀ خود با مشاوران رویش می­پردازید و مشاوران رویش نیز راهکارهای خود را باتوجه‌به شرایط موجود ارائه می­کنند. درنهایت با جمع­بندی جلسه، دستورالعمل اجرایی برای کسب‌وکارتان برای شما طراحی و تدوین می­شود.

♦اگر در تمام مراحل کسب‌وکار خود نیز به مشاوره نیاز دارید، تیم رویش از نقطۀ آغاز تا پایان در کنار شماست. تیم رویش متشکل از افراد تحلیلگر، مجرب و متخصص در زمینۀ مشاورۀ کسب‌وکار کمک می­کند تا کسب‌وکار خود را راه ­اندازی و به‌سرعت توسعه دهید.

 

 

برای تماس با تیم رویش اینجا کلیک کنید.