مشاوره بازاریابی و صادرات

فعالیت در فضای بین­ المللی برای توسعۀ کسب‌وکارتان و دستیابی به سود بیشتر اهمیت دارد. شما می­ توانید با یک برنامۀ مدون و حساب شده به بازارهای بین­ المللی ورود کنید و از طریق بازاریابی مناسب بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. در واقع، باید با امکان­ سنجی مناسب اقدام به فعالیت در بازارهای خارجی کنید و به سود بیشتر دست یابید. نکتۀ مهم اینجاست که قبل از آغاز به فعالیت در بخش خارجی باید بتوانید به‌خوبی نسبت به مسائل پیشروی خودآگاهی یابید تا میزان موفقیت خود را افزایش دهید. این سؤال مطرح است که چگونه می­توانید به این شناخت دست یابید؟ مشاورۀ بازاریابی و صادرات در این مسیر به شما کمک می­کند.

 

مشاورۀ بازاریابی و صادرات چیست؟

مشاورۀ بازاریابی و صادرات فرایندی شامل مشورت و آموزش است که به شما تاجران و بازرگانان کمک می­ کند تا بتوانید با ارائۀ محصول خود در بین رقبای بین­المللی به بازاریابی و فروش محصولتان بپردازید. این فرایند نیازمند تجربه و تخصص بالایی است که در نتیجه شناخت کامل بازار داخل و بین‌الملل، آشنایی با قوانین حاکم بر سازمان‌های مرتبط و سیاست‌گذاری صادراتی حاصل می­شود. مشاورۀ بازاریابی و صادرات در زمینۀ شناخت بازار هدف، انتخاب استراتژی مناسب برای بازاریابی، آگاهی از مجوزها و قوانین، گمرک، بازاریابی بین‌الملل، ترخیص کالا، انتقال ارز و …به شما کمک می‌کند.

امروزه شرکت­ها برای توسعۀ کسب‌وکار خود، حضور موفق در بازار بین ­المللی و برای جلوگیری از هدر رفت منابع مالی خود از حضور مشاوران خبره و با تجربه در مسیر فعالیت خود کمک می‌گیرند. گروه مشاورۀ بازاریابی و صادرات رویش با کمک کارشناسان آگاه به حوزۀ فروش در خارج از کشور در زمینه­های بازاریابی و صادرات به شما مشاوره می­ دهد.

 

خدمات گروه مشاورۀ بازاریابی و صادرات رویش چیست؟

گروه مشاورۀ بازاریابی و صادرات رویش با امکان‌سنجی راه ­اندازی کسب‌وکارتان به شما یاری می­ رساند. امکان‌سنجی با شناسایی صنایع مرتبط در کشورهای موردنظر، شرکت‌های تولیدکننده، مزیت‌های رقابتی، برآوردهای اقتصادی دیگر، شناخت بازارهای بین ­المللی و مسائل مالی امکان ­پذیر است. خدمات گروه مشاورۀ بازاریابی و صادرات رویش به شرح زیر است:

 • بازاریابی
 • برگزاری همایش در مورد بازاریابی خارجی
 • برگزاری دوره­های آموزشی بازاریابی خارجی و قوانین بازاریابی
 • مشاوره تحلیل بازار بین‌الملل
 • مشاوره انتخاب کشورهای هدف
 • تحقیقات بازار در کشورهای هدف (شناسایی بازارهای خارجی)
 • مشاوره بازاریابی بین‌المللی (شامل ارائه برنامه بازاریابی در کشور موردنظر، ارتباط با تاجران و عمده فروشان در کشورهای موردنظر، مدیریت و پیگیری ارتباطات بازاریابی و معرفی مشتری تا مرحله فروش در وب‌سایت‌ها و فضاهای تبلیغاتی مناسب محصول موردنظر در خارج از کشور)
 • صادرات
 • برگزاری همایش صادرات
 • برگزاری دوره­های آموزشی مفاهیم صادرات و قوانین و مقررات صادرات
 • مشاوره در مورد نحوۀ سرمایه‌گذاری و سیاست‌گذاری صادراتی
 • مشاوره جهت توانمندی صادرات (کمک به ایجاد شرکت تجاری و صادراتی) و برندسازی بین‌المللی
 • مشاوره در مورد فرایندهای صادرات مانند انتخاب محصول صادراتی، تنظیم اسناد و مدارک تجاری، مشاوره نقل‌وانتقال ارزی، نحوه تخصیص ارز، ثبت سفارش کالا، پیدا کردن و ارزیابی شریک تجاری و… .
 • مشاوره اصول مذاکرات و مکاتبات تجاری بین‌الملل

  فرایند دریافت مشاورۀ بازاریابی و صادرات از رویش

  فرایند دریافت مشاورۀ بازاریابی و صادرات از رویش چگونه است؟ چگونه است؟ شما به‌عنوان یک کارفرما با مراجعه به گروه مشاورۀ رویش به نوع نیاز خود اشاره می­کنید. با عقد قرارداد توسط همکاران ما در رویش با متخصصان مربوطه مرتبط می­شوید. انعقاد قرارداد سند همکاری کارفرما با رویش برای دستیابی به نتیجۀ صحیح و بدون مشکل اهمیت دارد. کارشناسان و متخصصان ما باتوجه‌به تعهدات خود اقدام به ارائۀ مشاوره می­کنند. تشکیل این جلسه بنا بر درخواست شما هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری (تلفن، اسکایپ و واتساپ) ممکن خواهد بود.

  جلسۀ مشاوره چگونه است؟ شما کارفرمای گرامی به ارائۀ مسئلۀ خود با مشاوران رویش می­پردازید و مشاوران رویش نیز راهکارهای خود را باتوجه‌به شرایط موجود ارائه می­کنند. درنهایت با جمع­بندی جلسه، دستورالعمل اجرایی برای کسب‌وکارتان برای شما طراحی و تدوین می­شود.

  ♦اگر در تمام مراحل کسب‌وکار خود نیز به مشاوره نیاز دارید، تیم رویش از نقطۀ آغاز تا پایان در کنار شماست. تیم رویش متشکل از افراد تحلیلگر، مجرب و متخصص در زمینۀ مشاورۀ کسب‌وکار کمک می­کند تا کسب‌وکار خود را راه ­اندازی و به‌سرعت توسعه دهید.

   

   

  برای تماس با تیم رویش اینجا کلیک کنید.