آموزش کارآفرینی

کارآفرین کیست؟ کارآفرین فردی است که می­خواهد کسب‌وکار خودش را راه‌اندازی کند و در این مسیر ریسک‌ها و سودهای احتمالی در آینده را می­پذیرد. وجود کارآفرین برای جامعه بسیار مهم است چون کارآفرین باعث نوآوری در کالاها، خدمات و تولید ارزش افزوده می­ شود. برای کارآفرین شدن باید ریسک‌پذیر باشید و همچنین به ایده‌های جدید نیاز دارید. کارآفرین فرد خلاقی است چون نگاه متفاوتی به کسب‌وکار دارد. چیزی که مهم است تبدیل ایده­های خلاقانه به کسب‌وکار جدید است. شما باید بتوانید قبل از صرف زمان و هزینه به‌خاطر راه ­اندازی کسب‌وکارتان نامناسب، به بررسی همه‌جانبة احتمالات، چالش‌ها و تصمیمات ایدۀ خود بپردازید و بهترین مسیر را برای اجرایی نمودن آن انتخاب کنید. حتی گاهی اوقات تغییر در ایده می­تواند از ضررهای احتمالی آینده جلوگیری کند. پاسخ به این سؤال مهم است که چگونه می­توانید از ضررهای احتمالی در آینده بکاهید و مسیر درستی برای کارآفرینی خود انتخاب کنید؟ پاسخ این سؤال آموزش کارآفرینی است. راهنمایی مشاوری باتجربه و متعهد چارۀ این مسئله است. مشاور کارآفرینی با تسهیل در فرایند تصمیم‌گیری و اجرای کسب‌وکارتان، کار را برای شما آسان می­کند و از صرف وقت و هزینه‌های بیشتر بابت اشتباهات جلوگیری می­کند.

 

گروه مشاورۀ کارآفرینی رویش با کمک کارشناسان و متخصصین مشاوره کارآفرینی راهنمایان خوبی برای راه‌اندازی کسب‌وکار شما هستند چون با بینش دقیق و کامل نسبت به بازار و تجربیات فراوانی که از بازار و روند تغییرات بازار دارند می­توانند شما را در مسیر صحیح کمک کنند. ما در گروه رویش با بررسی مشکلات موجود در سر راه شما به‌عنوان یک کارآفرین و ارائه راهکارهای مناسب برای حل و رفع آن و بررسی عوامل موفقیت و عدم موفقیت و فرصت‌ها و تهدیدها هزینه تصمیمات شما را به حداقل می­رسانیم.

خدمات مشاورۀ کارآفرینی رویش

مرکز مشاوره رویش در پی ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان است تا کارآفرینان بتوانند خدمات موردنیاز خود را به‌خوبی دریافت کنند. کیفیت از اهداف ما برای به بار نشستن ایده­های کارآفرینانۀ شماست. خدمات مشاوره کارآفرینی گروه رویش به شرح زیر است:

  • تشکیل کارگاه و ارائۀ مشاوره راه‌اندازی و استقرار کسب‌وکارهای جدید تجاری، خدماتی و آموزشی
  • تشکیل کارگاه و مشاوره برای تأسیس کسب‌وکارهای خانگی
  • تشکیل کارگاه و مشاوره برای کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات و شبکه‌های اجتماعی
  • تشکیل کارگاه و مشاورۀ کارآفرینی روستایی
  • توسعه کسب‌وکارهای مختلف اعم از نوپا و باسابقه
  • ایده یابی و پالایش ایده‌های کارآفرینانه
  • اجرای پروژه‌های کارآفرینانه ناحیه‌ای، منطقه‌ای، استانی، ملی و فراملی
  • ارائه تکنیک‌های کاربردی در خصوص تغییر در کسب‌وکار
  • ارزیابی و بررسی توانمندی‌های کارآفرینان.

فرایند دریافت مشاورۀ کارآفرینی از رویش

فرایند دریافت مشاورۀ کارآفرینی از رویش چگونه است؟ شما به‌عنوان یک کارفرما با مراجعه به گروه مشاورۀ رویش به نوع نیاز خود اشاره می­کنید. با عقد قرارداد توسط همکاران ما در رویش با متخصصان مربوطه مرتبط می­شوید. انعقاد قرارداد سند همکاری کارفرما با رویش برای دستیابی به نتیجۀ صحیح و بدون مشکل اهمیت دارد. کارشناسان و متخصصان ما باتوجه‌به تعهدات خود اقدام به ارائۀ مشاوره می­کنند. تشکیل این جلسه بنا بر درخواست شما هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری (تلفن، اسکایپ و واتساپ) ممکن خواهد بود.

جلسۀ مشاوره چگونه است؟ شما کارفرمای گرامی به ارائۀ مسئلۀ خود با مشاوران رویش می­پردازید و مشاوران رویش نیز راهکارهای خود را باتوجه‌به شرایط موجود ارائه می­کنند. درنهایت با جمع­بندی جلسه، دستورالعمل اجرایی برای کسب‌وکارتان برای شما طراحی و تدوین می­شود.

♦اگر در تمام مراحل کسب‌وکار خود نیز به مشاوره نیاز دارید، تیم رویش از نقطۀ آغاز تا پایان در کنار شماست. تیم رویش متشکل از افراد تحلیلگر، مجرب و متخصص در زمینۀ مشاورۀ کسب‌وکار کمک می­کند تا کسب‌وکار خود را راه ­اندازی و به‌سرعت توسعه دهید.

 

 

برای تماس با تیم رویش اینجا کلیک کنید.